Opis obiektu

Magiczny Zakątek to placówka, w której zależy nam, aby Dzieci czuły się wyjątkowo. dlatego z dbałością o najmniejsze detale na potrzeby żłobka lokal został zaprojektowany tak, by sprzyjał Maluchom w swobodnym rozwoju i poruszaniu się. Co ważne standardy w naszym żłobku przewyższają te wymagane normami i ustawami prawnymi. Wszystko po to, aby na co dzień nic nie ograniczało rozwoju Państwa Pociech, chcemy by z uśmiechem na twarzy wracały do nas każdego dnia.

Cały obiekt jest ogrodzony i monitorowany oraz posiada system dostępu. Na żłobek zaadaptowano parter oraz I p, łącznie ponad 300m2.  Dla wygody Maluchów aranżacją sal zajmował się projektant, który zadbał o profesjonalne wykonanie wnętrz. Sale zabaw są duże, przestronne, nowocześnie urządzone. Przyciągają uwagę Dziecka kolorami i bogatym wyposażeniem w nowe gry i zabawki edukacyjne. Kolorystyka w salach jest dobrana odpowiednio do danej grupy wiekowej.

Łazienki są kolorowe, a wyposażenie dopasowane do wzrostu Dzieci.  Posiadamy własną kuchnię, więc jesteśmy w stanie zagwarantować naszym Pociechom zdrową i zbilansowaną dietę dopasowaną do ich potrzeb!

Na terenie żłobka znajduje się duży, nowoczesny, a przede wszystkim bezpieczny plac zabaw, dostosowany do potrzeb i możliwości naszych Milusińskich. Nasz plac zabaw został zaprojektowany tak, by wspierać rozwój i aktywność ruchową Maluszka. Zabawki umieszczone na nim są certyfikowane i bezpieczne. Pobudzają Dziecko do rozwijania wszechstronnych umiejętności, m.in.: motoryki małej i dużej, rozwoju komunikacji czy koncentracji uwagi. Plac zabaw jest monitorowany, ogrodzony, umieszczony na tyłach obiektu. W dbałości o bezpieczeństwo Dzieci uniemożliwiliśmy osobom postronnym wejście na plac zabaw – jedyną możliwością , by się tam dostać jest przejście przez budynek żłobka.